2010 Forumunu hatırlayan var mı?

Página 1 de 2. 1, 2  Siguiente

Ver el tema anterior Ver el tema siguiente Ir abajo

2010 Forumunu hatırlayan var mı? Empty 2010 Forumunu hatırlayan var mı?

Mensaje  stellacitygirl Vie Dic 16, 2016 2:53 pm

Ben eski forumdan Miusacitygirl. Yoktur eminim ama, beni hatırlayanınız var mı? Buraya üye olduğumda 9 yaşındaydım ve bir sürü arkadaş edinmiştim. Layla hastası ve Diyarbakır'da oturan bir kız vardı, milleti kandırıp duran sindirim diye bir moderatör vardı, bloomis, bloomtheworld vardı, cuce diye bir kız süper base yapıyordu. Esra diye bir kız da HP fanıydı. Student diye de birisi vardı sanırsam. Hepinizi çok özledim ben! Nerelere gittiniz, neler yaptınız, 6 yılda hayatınızda kim bilir neler değişti! Lütfen hatırlayan varsa ulaşabilir mi? Facebook'ta beni Venüs Yen adıyla bulabilirsiniz ^-^ Hoşça kalın!
stellacitygirl

stellacitygirl

2010 Forumunu hatırlayan var mı? Empty Re: 2010 Forumunu hatırlayan var mı?

Mensaje  sznblm Sáb Dic 17, 2016 11:23 am

EVEEEEEET AJDLAMFKSMGOWMFLMA
Tekrar hoşgeldin :') Forumun en ölü zamanında geldin ama olsun geldin sonuçta Very Happy
Büyük ihtimalle beni hatırlamıyorsun -ki kimse hatırlamıyor- ama ben seni kesinlikle hatırlıyorum, stardoll oynuyordun di mi? Laughing
sznblm

sznblm

Mensaje  stellacitygirl Sáb Dic 17, 2016 8:36 pm

ahahahah ya inanmıyorum nereden hatırlıyorsun?! onu ben bile unutmuşum şuan Very Happy bloomlu bir sürü isim olduğu için hatırlayamadım malesef Embarassed ama sen o zamanlar neler yapıyodun, forumda neyinle meşhurdun söylersen hatırlarım belki. ve şey, forum ölü evet, zaten sadece ağustos-eylül kadar hayatta kalabilmiş galiba :/
stellacitygirl

stellacitygirl

Mensaje  sznblm Jue Dic 22, 2016 2:29 pm

Ben forumda pek tanınmıyordum ya :c Öyle amaçsızca velet velet takılıyordum, 7k- 8k mesajım vardı herhalde Very Happy
sznblm

sznblm

Mensaje  stellacitygirl Vie Dic 23, 2016 4:52 pm

eheh, ben de velettim ama ya. fake hesaplar açıp milleti uyuz ediyodum falan, moderatörler yakalıyodu beni, rezil oluyodum Laughing bi de kopya kağıdıyla çizdiğim resimleri kendim çizmişim gibi paylaşıyodum HERKES YİYODUKLJHGJF
stellacitygirl

stellacitygirl

Mensaje  sznblm Vie Dic 23, 2016 7:33 pm

Az mı yarışmalarda fake hesapla kendimize oy atmadık :((:::(:(:(((
Benim kylie8 diye bi hesabım vardı, oradan mini-modlara atar gider falan yapıyordum ajdkajdlamfkamt hiç unutmuyorum yanlış hatırlamıyorsam Fransız bir kız bizim forumda "Siz Türkler bizim askerlerimizi öldürdünüz hepinizden nefret ediyorum" tarzı bir şey yazmıştı ben de "BU BİR SAVAŞTIR ULANN" diye cevap verip sövmüştüm millet "ne diyorsun gerizekalı" diye tepki verince "prdn kuzenim yzmş ehueehwuhe" falan olmuştum evet komik ahahahja biraz da gülelim :):)
Maldık falan ama güzeldi ya :c
sznblm

sznblm

Mensaje  stellacitygirl Dom Dic 25, 2016 5:41 pm

ahaha kendime oy atmayı hiç denemedim ama ben de yakalanınca arkadaşım benim pcmden hesap açtı falan diyodum Laughing vampircilik oynuyoduk bi ara, orda var mıydın? gunayka kurmuştu oyunu.
stellacitygirl

stellacitygirl

Mensaje  sznblm Dom Dic 25, 2016 6:26 pm

Yoktum herhalde, hatırlamıyorum. 2010-2011'de aktiftim ama yanlış hatırlamıyorsam 2011'in sonuna doğru falan bıraktım forumu, sonra hiç girmedim. Zaten yavaş yavaş ölmeye başlamıştı forum, ben gittikten birkaç ay sonra iyice ölmüş. Sonra kapattılar zaten. Bırakmasaydım keşke :((
sznblm

sznblm

Mensaje  stellacitygirl Sáb Dic 31, 2016 7:42 pm

ben bıraktığıma pişman değilim. zevk almamaya başlamıştım artık ne de olsa. ama eğer bırakmasaydım eski arkadaşlarımla irtibat halinde olabilirdim. azizeyi buldum geçen gün (laylatecna mıydı neydi kullanıcı adı) ve buradaki birkaç kişiyle hala konuşuyor. 6 yıllık arkadaşları var, düşünsene. mükemmel değil mi? bırakmasak bizim de olabilirdi :/
stellacitygirl

stellacitygirl

Mensaje  Contenido patrocinado

Contenido patrocinado

Página 1 de 2. 1, 2  Siguiente

Ver el tema anterior Ver el tema siguiente Volver arriba